پرتال پگاه تهرانپگاه تهرانویژه‌هااخبار صنایع شیر ایران

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری در بازدید از شرکت پگاه تهران عنوان کرد:

برند معظم « پگاه » در خدمت تولید کشور

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری در بازدید از شرکت پگاه تهران عنوان کرد: برند معظم « پگاه » در خدمت تولید کشور

به گزارش روابط عمومی صنایع شیر ایران (پگاه) به مناسبت هفته بسیج، مهدی مسکنی سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری از مدیران، کارکنان و کارگران پگاه بعنوان مجاهدان اقتصادی کشور نام برد و افزود: اقدامات دانش بنیان و ایران ساخته ی کارکنان پگاه مایه مباهات بوده و این اقدامات مجاهدانه در جبهه تولید کشور بطور مستقیم منافع بازنشستگان را تامین می کند و این خود یک امر جهادی است.
وی تصریح کرد: پگاه با تولید بیش از ۹۰۰ کد محصول، یک کسب و کار اجتماعی بوده و در کنار رقبا با ارائه سبد محصولی درخشان، تسریع و ارتقای قدرت تصمیم گیری مدیران و همچنین حمایت دولت و رفع موانع تولید، می تواند منافع بازنشستگان و ذینفعان را تامین کند.  مسکنی همچنین گفت: یکی از مسائل اصلی کشور بنگاه داری دولتی و تصمیم گیری جهادی می باشد و مسئولین می بایست بسیجی وار موانع تولید را برداشته و راه را برای صنعت و تولید، تسهیل نمایند.
در این مراسم دکتر عبدالامیر باروتکوب مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران نیز طی همراهی در بازدید از سالنهای تولید پگاه تهران و نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های دانش بنیان پگاه، به تشریح اقدامات این مجموعه پرداخت و گفت: پرچمدار بودن محصولات پگاه در عرصه سلامت کشور، با تولید و توزیع مجدد شیر مدارس و فرهنگسازی افزایش سرانه مصرف شیر و لبنیات در راستای سلامت کشور و همچنین در نظر گرفتن شرایط کنونی کشور  در بحث تحریم ها، موفق به ارزآوری و عدم نیاز به واردات نمونه های مشابه خارجی با استفاده از توان داخلی و تخصص پرسنل پگاه شدیم.
میرمحمدی بازرس کل امور وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با تقدیر از اقدامات شرکت صنایع شیر ایران در حوزه دانش بنیان و تولید محصولات با کیفیت و سلامتی بخش گفت: لازم است این اقدامات اطلاع رسانی شود تا بازنشستگان از صیانت منافع و سرمایه های خود اطمینان یابند و افزود: این شرکت با بهره گیری از توانمندی های خود و حمایت دولت، می تواند نقش مهمی را در سلامت کشور ایفا کند.
در ادامه سید جعفر میر مدیرعامل پگاه تهران نیز ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت هفته بسیج، گزارشی از عملکرد پگاه تهران و دستاوردهای مسیر توسعه ای این شرکت در افزایش سبد محصول و دریافت شیرخام ارائه کرد.
مهدی مسکنی سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری، اشکان میرمحمدی بازرس کل امور وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، قدرتی پور فرمانده بسیج صندوق بازنشستگی کشوری و هیئت همراه پس از بازدید از پگاه تهران در همایش گرامیداشت هفته بسیج و تکریم از بسیجیان این شرکت حضور یافتند. شایان ذکر است در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از توانمندی ها و اقدامات دانش بنیان و محصولات جدید برگزار  شد.

pegah.ir/n/25289
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا