گستره جغرافیایی شرکت ها

شرکت‌های تابعه هلدینگ صنایع شیرایران (پگاه) در چند دسته فعالیتی متنوع قرار دارند و این گروه شرکت‌ها، زنجیره تولید محصولات سلامت محور را شکل داده‌اند.
صنایع شیر ایران به صورت مستقیم برای حدود 10هزار نفر شغل مستقیم ایجاد کرده است.مجموعه این هلدینگ، با بیش از 165 هزار فروشگاه در سراسر ایران ارتباط تجاری دارد. خانواده بزرگ صنایع شیر ایران در جای جای ایران حضور دارند و در 66 سال گذشته، نسل‌های مختلفی از شاغلان و مصرف کنندگان را با خاطرات مشترک جمعی به هم پیوند زده و خانواده فعالان این شرکت حدود 40 هزار نفر در سراسر ایران است.

در نقشه روبرو گستره فعالیت شرکت های تابعه صنایع شیر ایران در جغرافیای ایران را می توانید ببینید.

» برای یافتن وبسایت شرکت‌های تابعه بر روی استان مورد نظر کلیک کنید:

get
برای مشاهده لینک وبسایت شرکت‌های مدنظر خود روی نقشه و استان مدنظر خود کلیک کنید.

دسته‌بندی شرکت‌های تابعه پگاه

اولین شرکت تولیدی شیر و فرآورده های شیری در سال 1333 در تهران ایجاد شد و سپس در شهرستانهای دیگر این کارخانه ها ساخته شد. شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) حالا بیش از 65 سال است که در حوزه دریافت شیر خام و تولید انواع شیر ساده و طعم دار بصورت پاستوریزه و استریل و گونه های مختلف فراورده های شیری فعالیت دارد و انواع محصولات خواستنی و پر مصرف روزانه مردم را تولید می‌کند.

محصولاتی مثل پنیر های سنتی و جدید در طعم های متنوع، انواع ماست های ساده و طعم دار و پروبیوتیک، دوغ، کشک و کره، انواع محصولات پودری و محصولات غیر لبنی مانند نوشیدنی های گازدار و گیاهی و آب میوه شرکت‌های تولیدی شیر و فرآورده های شیری تابعه صنایع شیر ایران در اقصی نقاط ایران گستره دارند و در مجموع 16 کارخانه است.

پروفایل شرکت‌ها :

در این حوزه شرکت های غیر لبنی به کمک صنایع لبنی آمده و در صنایعی مانند بسته بندی فرآورده های شیری پگاه و تولید شیر خشک نوزاد و محصولات پودری فعالیت دارند.

پروفایل شرکت‌ها :

وظیفه این دسته از شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایران، تولید شیر خام برای شرکت‌های تولیدی است. در حال حاضر مجتمع دامپروری پگاه فارس ، پگاه همدان و پگاه سلماس و پگاه لرستان در مدار تولید شیر خامند و مجتمع بزرگ دامپروری صنایع شیر در رشت با هدف پرورش گاوهای گوشتی در حال ساخت هست.

پروفایل شرکت‌ها :

این شرکت در حوزه بازاریابی ، توزیع و فروش محصولات در سطح کشور فعالیت دارد و در پنج منطقه در کشور تقسیم شده ( شمال و شمال غرب ، شمال و شمال شرق ، جنوب و جنوب شرق و غرب ، مرکز کشور ، تهران و استانهای همجوار ) و دفاتر اصلی آنان در شهرهای رشت ، مشهد ، شیراز ، اصفهان و تهران قرار دارد که روی عملیات فروش در 29 شعبه و زیر شعبه نظارت دارند.

پروفایل شرکت‌ها :

شرکت بازرگانی مسئولیت واردات و صادرات و تامین تجهیزات، ماشین آلات و مواد بسته بندی و پشتیبانی کارخانجات تولیدی را به عهده دارد. شرکت فجر جهاد مسئولیت تامین علوفه و سایر مایحتاج دامپروری ها را عهده دار است.

پروفایل شرکت‌ها :