اخبار شرکت های تابعه پگاهاخبار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعیپگاه آذربایجان شرقی

معاون وزیر کار در بازدید از پگاه تبریز:

اولویت وزارتخانه؛ سرمایه گذاری در شرکت‌های صندوق بازنشستگی کشوری

سرمایه گذاری برای توسعه تولید و اجرای پروژه‌های جدید شرکت‌های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری، در اولویت فعالیت وزات تعاون، کار و رفاه قرار دارد.

به گزارش روبط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع شیر ایران(پگاه)، حجت اله میرزایی معاونت اقتصادی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در بازدید از شرکت پگاه آذربایجان شرقی با بیان این مطلب افزود: این وزارت خانه در محورهای رفع مشکلات پرداخت حق بیمه های تأمین اجتماعی، روابط کار بین کار فرمایان با کارگران، تخصیص تسهیلات اشتغال زا برای بنگاه‌های تولیدی و رفع موانع اقتصادی بنگاه‌های وابسته به صندوق های بازنشستگی خود را مسئول می‌داند.

او افزود: شرکت‌های تولیدی وابسته به صندوق بازنشستگی حتما ارزش سرمایه خود را به روز و وارد بازار بورس شوند. همچنین، برای توسعه فعالیت‌های خود وارد مشارکت با بخش خصوصی شده و از فرصت‌های اقتصادی این بخش، بهره‌مند شوند.

معاونت اقتصادی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی زنجیره پگاه را یک زنجیره منحصر به فرد توصیف کرده افزود: پگاه با ۶۷ سال قدمت برندی قابل اعتماد برای مصرف کننده است.

مرتضی اعیانی مدیرعامل پگاه تبریز نیز ضمن ارائه گزارش دستاوردها گفت: امیدواریم با سرمایه‌گذاری مناسب و بهره‌‍مندی از تسهیلات ارزان قیمت، علاوه بر نوسازی این صنعت، با خرید تجهیزات جدید به نوآوری و تولید محصولات جدید بیشتری دست یابیم تا علاوه بر افزایش سهم بازار، به تنوع بخشی سبد لبنیات مصرف کنندگان هم کمک کنیم.

pegah.ir/n/17320
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا