آدرس : کیلومتر 32 جاده شیراز - تخت جمشید - شرکت شیر پگاه فارس
کد پستی : 7349134111
تلفن : 32222429( 71 ۹۸+)
فاکس : 32622454 ( 71 ۹۸+)
آدرس وب سایت : fars.pegah.ir

parallax background
 

معرفی پگاه فارس

مکان قدیمی کارخانه شیر پگاه فارس در شیراز می باشد که در سال 1342 با نام «کارخانه شیر پاستوریزه شیراز» راه اندازی شد و با ظرفیت 15 تن در سال 1346 شروع به کار کرد، کار این شرکت در ابتدا تولید شیر ریکمباین و یا شیر باز ساخته بود و به منظور تأمين پروتئين حيوانی مورد نياز شهروندان و استفاده كلان از شير خشك وارداتی جهت مصرف دانش آموزان در سال 1346 به بهره‌برداری رسيد. کارخانه ای که در حال حاضر شرکت شیر پگاه در آن قرار دارد از ادغام کارخانه قدیم شیر شیراز و کارخانه شیر زرقان که در سال 1354 تأسیس شده بود، در سال 1359 به وجود آمد و تحت عنوان «كارخانه شير منطقه اي فارس» شروع به فعاليت كرد. مساحت اين كارخانه 13.5هكتار مي باشد و در 32 کیلومتری جاده شيراز تخت جمشید واقع است و با ظرفيت اوليه 150 تن، يكی از كارخانه های بزرگ تحت پوشش شركت صنايع شير ايران بوده كه به مرور با پيشرفت تكنولوژی و افزايش ماشين آلات، در حال حاضر با دریافت بیش از 35 درصد از شیرخام استان و ظرفيت اسمی 550 تن توليد محصولات خود را در بسته بندی های جديد و بهداشتی با نام تجاری «پگاه فارس» به بازار عرضه می نمايد.

 

ماست نوشیدنی میوه ای پگاه فارس

متن مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد. متن مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد. متن مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد. متن مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد. متن مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد. متن مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد. متن مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد. متن مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد. متن مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد. متن مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد. متن مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد. متن مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد. متن مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد. متن مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد. متن مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد.
متن مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد. متن مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد. متن مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد. متن مورد نظر در این قسمت قرار می گیرد.