پگاه سرآمد صنعت سبز کشور/ پنج نشان زرین و سیمین در بیستمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز

کسب نخستین مدال صنعت سبز در دامداری‌های کشور برای شرکت کشت و صنعت و دامپروری فارس، تنها تندیس زرین برگزیده سبز در حوزه لبنی برای شرکت پگاه فارس، تندیس سیمین برای پگاه خراسان، آذربایجان غربی و پگاه اصفهان از افتخارات کسب شده پگاه در بیستمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز است.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع شیر ایران، در بیستمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز که به منظور تشویق واحدهای صنعتی خدماتی برای فراهم آوری بستر مناسب فعالیت‌های سازگار محیط زیستی هر ساله برگزار می‌شود، از ۱۳ واحد صنعتی و ۳ واحد خدماتی سبز در سالن همایش‌های بین‌المللی سازمان حفاظت محیط زیست تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم، شرکت‌های زیر مجموعه شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) با کسب پنج عنوان، خود را به عنوان سرآمدان رعایت ضوابط زیست محیطی در تولید و ارائه خدمات معرفی کردند. بر این اساس، شرکت کشت و صنعت و دامپروری فارس موفق به کسب نخستین مدال صنعت سبز در دامپروری های کشور، شرکت پگاه فارس موفق به کسب تندیس زرین، شرکت پگاه خراسان، اصفهان و آذربایجان غربی هم موفق به کسب تندییس سیمین شدند.

۲۵۳ واحد صنعتی و خدماتی در این بیستمین همایش ملی صنعت وخدمات به صورت خود اظهاری میزان رعایت ضوابط زیست محیطی در تولید و خدمات را به ارزیابی گذاشتند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *