در قبال جامعه مسئولیم

صنایع شیر ایران از همون روزی که برای اولین بار در ایران، شیر رایگان به مدارس ارسال کرد، تا همین الان پیشتاز مسئولیت‌های اجتماعی بوده و هیچ گاه اولویتش کسب درآمد بیشتر به هر قیمتی نبود. همیشه سلامتی مردم و تولید محصولات سلامت محور در اولویتش بوده و هست. این شرکت همیشه ایجاد اشتغال و توسعه صنعت غذایی در ایران رو هدف اصلیش میدونه.

 
parallax background

فرهنگ مصرف شیر

صنایع شیر ایران (پگاه) هیچ وقت شعاری نداده که بهش عمل نکنه. همیشه با اقدامات بیشمارش در حوزه فرهنگسازی و افزایش سرانه مصرف کارهای نو آورانه‌ای داشته که نمونه مهمش در تولید و توسعه دوغ صنعتی همیشه مثال زدنیه. ما نقش رهبری صنعت شیر کشور رو بارها اثبات کردیم تا مردم به جای نوشیدنی‌های غیر ایرانی و ناسالم، چیزی رو مصرف کنن که ایرانیه و سالم.

parallax background

سلامت محوری رویکرد همیشگی ماست

صنایع شیر ایران (پگاه) با 65 استاندارد و نشان سلامت بزرگترین تولید کننده کشور و منطقه خاورمیانه است و بارها رتبه اول صنایع غذایی کشور بوده و در بین صد شرکت برتر ایران خوش درخشیده.
اینا اتفاق نبوده و تکرارش نشون میده جایگاه صنایع شیر ایران در ذهن مردم و بازار یک داستان پر از صداقت و سلامتی بوده و هست.

parallax background

افتخارات و نشان ها

صنایع شیر ایران افتخاراتش کم نیست و 13 سال جزو صد شرکت برتر ایران بر اساس میزان فروش بوده . بخشی از افتخارات پرتعداد این شرکت که همیشه به مردم ایران فکر کرده و رو خواهید دید. بد نیست بدونید این شرکت تنها دارنده 65 نشان استاندارد و سلامت در ایرانه که از سازمان غذا و دارو کسب شده و تاییدیه بر سلامت محوری شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)

افتخاراتمون همش بخاطر احترام به شماست!

رتبه اول گروه صنایع غذایی و آشامیدنی در بین 500 شرکت برتر ایران (طبق اعلام سازمان مدیریت صنعتی در سال 92 و 93)

دریافت بیش از 65 نشان ایمنی و سلامت از سازمان غذا و دارو بخاطر تولید محصولات سلامت بخش

انتخاب برند محبوب و برند برتر از سوی مصرف کنندگان

دریافت گواهینامه از فدراسیون بین المللی شیر بخاطر فعالیت در حوزه تولید و توزیع شیر مدارس و توسعه فرهنگ مصرف و فعالیت‌های بازاریابی

دریافت گواهینامه بین‌المللی استقرار سیستم‌های مدیریتی ایزو 10002، 10015، 50001 و 5 اس درخصوص رسیدگی به شکایت مشتریان، نظام آموزش، مدیریت انرژی و نظام آراستگی توسط پگاه گلپایگان، پگاه خراسان و پگاه ارومیه

دریافت گواهینامه مدیریت مواد غذایی ایزو22000 توسط پگاه ارومیه

دریافت گواهینامه بین‌المللی ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت توسط صنایع بسته‌بندی

دریافت گواهینامه رضایتمندی مشتری از کانادا توسط دفتر مرکزی صنایع

کسب گواهینامه بین‌المللی استاندارد مسئولیت اجتماعی توسط پگاه گلستان

دریافت گواهینامه بین‌المللی سیستم‌های مدیریتی از توف نورد آلمان

خودکفایی در تولید شیر خشک ، پنیر و شیر خام کشور

توسعه دامپروری ها، سکوهای جمع آوری شیر خام و تولید شیر خام صنعتی و سنتی

صادرات به 17 کشور جهان از سال 1379

صادرکننده نمونه برتر، نمونه و ممتاز در سطح کشور و استان‌ها

واحد نمونه و برتر کیفیت به انتخاب سازمان ملی استاندارد و سازمان غذا و دارو

کسب عنوان سرآمد صنایع لبنی

دارنده بیش از 230 گواهینامه و استاندارد ملی و بین المللی

parallax background

از مدرسه شروع کرده‌ایم

صنایع شیر ایران قبل انقلاب اسلامی شیر رایگان رو به مدارس برد و هنوز هم به دنبال این رویکرده و فرهنگ سازی مصرف رو از مدرسه و کودکان پیگیری میکنه. چرا که در ایران بیماری پوکی استخوان از سرطان پروستات در میان مردان و سرطان پستان در میان زنان شایع‌تره و میشه کمبود کلسیم و رشد پوکی استخوان و مشکل تراکم استخوان رو با فرهنگ مصرف شیر و شروعش از کودکان بی‌ دندان تا سالمندان زمین‌گیر رفع کرد.

parallax background

محیط زیست

صنایع شیر ایران در راستای بهبود شرایط زیست‌ محیطی اقدامات شاخصی داشته و برای نخستین بار در کشور کارهای زیادی رو اجرایی کرده. صنایع شیر ایران افتخار دارد برای نخستین‌ بار در میان شرکت ‌های تولیدکننده شیر و فرآورده‌ های لبنی در کشور با هدف توجه به محیط زیست رآکتور بی ‌هوازی را که آلاینده‌ های صنعتی ناشی از تولید لبنیات را تصفیه می‌ سازد، در پگاه تهران در سال 1387 راه‌اندازی کند؛ چراکه، اگر پساب واحدهای لبنی کنترل نشه ،به شدت به محیط زیست آسیب وارد می‌‌کنه. به همین دلیل این شرکت برای حفاظت محیط زیست ، ساخت تصفیه‌ خانه کامل و مجهز رو مد نظر داره و در کارخانه هاش این بخش رو احداث کرده تا این شرکت در نگهداری محیط زیست پاک کوشا و عملگرا باشه. تشکیل کمیته محیط زیست‌ و انرژی هم در راستای رعایت مصارف کم‌ باری و پرباری کاملا کنترل می‌شه تا صنعت سبز در پگاه معنی پیدا کنه.

parallax background

مرکز تحقیق و توسعه شرکت شیر پاستوریزه پگاه

مرکز تحقیق و توسعه شرکت شیر پاستوریزه پگاه تهران در سال 1371 به‌طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد و گام‌های مؤثری در پیشبرد اهداف شرکت برداشته:

کمک به کاهش قیمت تمام‌شده محصولات

تنوع و نوآوری در محصولات

بهبود کیفیت و فرمولاسیون فرآورده‌های تولیدی

ارائه مقالات پژوهشی با هدف تبیین جایگاه علمی شرکت پگاه در صنعت غذای کشور

تعامل نزدیک‌تر و بیشتر با دانشگاه‌ها

همکاری با سازمان استاندارد و سازمان غذا و دارو در تدوین استانداردها

بررسی راهکارهای کاهش مصرف آب و ضایعات شیر با هدف کاهش حجم و بار آلودگی پساب ورودی به تصفیه‌خانه

بررسی مسائل و مشکلات تولید و ارائه راهکارهای اجرایی

parallax background

کارهایی کردیم که می‌گفتند نمیشه!

افتخار به قدرت و توانمندی پگاه در ایجاد زنجیره تولید و ارزش آفرینی این شرکت معنی داره؛ این شرکت با نگاهی ملی به دامداری و تولید کشور، به خودکفایی غذایی کشور کمک میکنه و در ادامه مسیر با فرآوری انواع محصولات، کاری میکنه که کشور از واردات بسیاری از محصولات بی نیاز باشه. حرکت در مسیر خودکفایی قطعات یدکی ماشین آلات، تولید محصولات عملگرا و سلامت بخش و همکاری علمی و تحقیقاتی با مراکز علمی و دانشگاهی کشور بخشی از کاراییه که در پگاه انجام شده. با برنامه ریزی و اقدامات این شرکت درحوزه اقتصاد مقاومتی و خودکفایی، تامین بیش از 200 عدد قطعات یدکی بومی سازی شده و با طراحی و ساخت دستگاه استریل ( UHT) برای اولین بار در کشور، اتفاقی بزرگ در صنایع شیر ایران رخ داده. تولید استابلایزر شیر کاکائو هم یکی دیگه از کارایی بوده که که تا پیش از این با واردات تامین می شد اما در صنایع شیر ایران، این دانش بومی شد و خودکفاییمون تضمین.

گالری تصاویر