مراسم معارفه مدیر جدید آموزش دفتر مرکزی با حضور معاونت مالی و توسعه منابع انسانی

مراسم معارفه مدیر جدید آموزش دفتر مرکزی با حضور معاونت مالی و توسعه منابع انسانی صبح امروز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات صنایع شیر ایران، صبح امروز سه شنبه سی‌ام بهمن ماه مراسم تودیع و تکریم مهندس سید عباس طاهری مدیر سابق آموزش و معارفه خانم دکتر رزیتا سپهرنیا به عنوان مدیر جدید آموزش و خدمات علمی با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان دفتر مرکزی برگزار شد.

در این جلسه رشیدی معاون مالی و منابع انسانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات طاهری بخاطر بنیان گذاری مجدد واحد آموزش، بر تداوم توسعه فعالیت‌های آموزشی علمی تاکید کرد و آن را رکن اساسی توسعه منابع انسانی دانست. وی بحث مدیریت دانش را بسیار ضروری دانست و از مدیریت جدید این واحد خواست که بر ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی و گسترش فرهنگ سازمانی همت گمارد. سپس طاهری با اشاره به تعطیل شدن واحد آموزش در ۱۰ سال گذشته اعلام کرد با حمایت‌های مدیریت عامل و معاونت مالی و منابع انسانی برنامه ریزی خوبی صورت گرفت.

در این جلسه مهربان مدیر حوزه مدیر عامل ضمن تشکر از طاهری، خانم دکتر سپهرنیا را از چهره‌های موفق دانشگاهی و امر آموزش دانست. سپهر نیا نیز بر گسترش و ارتقای سطح فرهنگی به ویژه بین کارگران که فراتر از آموزش مستقیم است اشاره و از همه مدیران و کارکنان درخواست کمک و یاری نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *