جلسه تخصصی و هماهنگی مسائل اقتصادی باحضور معاون امور اقتصادی و زیربنایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل پگاه

جلسه تخصصی و هماهنگی مسائل اقتصادی با حضور دکتر سرزعیم معاون امور اقتصادی و زیربنایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل و معاونین صنایع شیر ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات صنایع شیر ایران، به منظور هم افزایی، هماهنگی و بهره‌مندی بیشتر از توان شرکت‌های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جلسه‌ای با حضور سرزعیم معاون امور اقتصادی وزارت و کارشناسان این حوزه با مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و معاونین صنایع شیر ایران در محل دفتر مرکزی پگاه برگزار شد. در این جلسه ابتدا گزارشی از آخرین وضعیت فروش و تولید محصولات و تحلیل شرایط اقتصادی ارائه شد. سپس سرزعیم ضمن تشکر از تلاش مدیرعامل و همکاران پگاه در ایجاد رشد و پیشرفت در ماه‌های اخیر اعلام کرد بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی کشور در مجموعه شرکت‌های سازمان تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری صورت می‌پذیرد.

ایشان بر ضرورت همدلی و همکاری نزدیک بین مجموعه ها و استفاده از ظرفیت های همدیگر برای عبور از شرایط ناشی از تحریم‌ها تاکید نمود و اظهار داشت این معاونت به عنوان رابط بین شرکت‌های وابسته با دولت و دوایر دولتی آمادگی دارد تا مشکلات شرکت‌ها را پیگیری و رفع نماید. سرزعیم در راستای مسئولیت های اجتماعی، حضور فعال و اثرگذار پگاه در مناطق محروم را خواستار شد.

دکتر حسینی مدیر عامل صنایع شیر ایران نیز طی سخنانی به تلاش‌های صورت گرفته برای کم کردن آثار تحریم‌ها در تولید و استفاده از محصولات تولیدی شرکت‌های دانش بنیان و اصلاح وضعیت معیشت کارکنان و کارگران اشاره نمود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *