با حضور دکتر حسینی/ مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در پگاه تهران برگزار شد

عصر  چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت، با حضور دکتر حسینی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران ، مهندس کاشانی زاده مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره، دکتر دانش فرد عضو هیئت مدیره، مهندس جعفر زاده عضو هیئت مدیره، جمعی از معاونین و مدیران صنایع شیر ایران و پگاه تهران و در میان جمع پرشور کارگران، مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در پگاه تهران برگزار گردید.

دکتر دانش فرد عضو هیئت مدیره پگاه تهران ، خدمت صادقانه را کلید رشد و تعالی کشور دانسته ، افزود : همه ما در هر جایگاهی که قرار گرفته ایم با اجرای صحیح امور محوله می توانیم سبب حرکت رو به رشد کشور عزیزمان شویم.

دکتر حسینی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در میان جمع صمیمی همکاران پگاه تهران ، از زحمات صادقانه کارگران صدیق پگاه تهران در سال گذشتـه که موجبات رشد و تعالی شرکت را فراهم سـاخته است ، تشکر نموده ، ابراز امیدواری کرد: به یاری خداوند بزرگ و همت همه همکاران بتوانیم در سال ۹۸ با برنامه ریزی انجام گرفته به سوی اهداف ترسیم شده این صنعت معظم حرکت نماییم.

اجرای برنامه های هنری متنوع و اهداء جوایز به برندگان مسابقه از دیگر بخش های این مراسم بود که با استقبال کارگران روبرو شد.

با حضور مدیر عامل صنایع شیر ایران  از همکاران برگزیده سال ۹۷ به همراه خانواده ایشان با اهدای تندیس و هدایا تقدیر شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *