بازدید مدیر عامل صنایع شیر ایران و هیات همراه و نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی از شرکت کشت و صنعت و دامپروری صبا پگاه لرستان

.مدیر عامل صنایع شیر ایران و هیات همراه و نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی از شرکت کشت و صنعت و دامپروری صبا پگاه لرستان بازدید کردند
مدیرعامل صنایع شیر و هیات همراه و نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، معاونان و مدیران اجرائی شهرستان روز پنچ شنبه ۲۱ تیرماه از پروژه در حال احداث گاوداری 2000 راسی شرکت کشت و صنعت و دامپروری صبا پگاه لرستان بازدید کردند.
بنا به این گزارش، آقایان مهندس شادمان مدیریت امور مجتمع های کشت و صنعت و شیر خام و سیاه منصوری مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری پگاه صبا لرستان گزارشی از طرح و روند اجرائی و مشکلات آن ارائه کردند.
سپس آقای دکتر حسینی ضمن تشکر از پیشرفت پروژه تاکید نمودند تا اقدامات لازم برای تسریع در راه اندازی این طرح عملی گردد . دکترخدابخشی نماینده مردم الیگودرز درمجلس شورای اسلامی هم در خصوص واگذاری پانصد هکتار زمین برای کشت علوفه و زیرسازی و آسفالت یک کیلومتر جاده ورودی پروژه توسط اداره راه شهرستان بصورت رایگان ورفع مشکل معارضین محلی و کمک در راه اندازی به موقع مجتمع قول مساعدت دادند.

pegah-23tir2
pegah-23tir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + دو =