بازدید مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران از شرکت صنایع بسته بندی فرآورده های شیری پگاه

بازدید مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران از شرکت صنایع بسته بندی فرآورده های شیری پگاه

تاکید مدیر عامل صنایع شیر ایران بر کیفیت محصولات شرکت صنایع بسته بندی فرآورده های شیری پگاه در سال تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی
دکتر حسینی ، مدیر عامل صنایع شیر ایران ، امروز سه شنبه اول خرداد به همراه دکتر اکبری نوری ، مشاور تعالی و توسعه مدیر عامل ، اولین بازدید رسمی خود را از کارخانجات تحت پوشش صنایع شیر ایران با حضور در شرکت صنایع بسته بندی فرآورده های شیری پگاه آغاز نمودند.
ایشان ضمن بازدید از خطوط تولید ، از کارکنان و کارگران صنایع بسته بندی پگاه که در شهرک صنعتی دور از شهر و با شرایط آب و هوایی سخت کار میکنند ، تقدیر و تشکر نمود.
وخشور ، مدیر عامل شرکت بسته بندی پگاه در جلسه ای با حضور مدیر عامل صنایع شیر و سایر مدیران و معاونین کارخانه تشکیل گردیده بود ، ابتدا ضمن اشاره به سابقه 21 ساله این شرکت و همکاران ، خواستار توجه خاص به چالشهای مالی و فنی و بروز کردن خطوط تولیدی شد.
دکتر حسینی ، مدیر عامل صنایع شیر با تاکید بر نامگذاری این سال به تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی ، بر کیفیت بالای محصولات بسته بندی پگاه تاکید ویژه ای داشته و اعلام نمود بسته بندی ارتباط مستقیم با مصرف کننده نهایی و مخاطب دارد. در صورتیکه بسته بندی مناسبی نداشته باشیم ، مصرف کننده آنرا انتخاب نمیکند.
ایشان در پایان ضمن تأکید بر ضرورت کاهش قیمت تمام شده از مدیران شرکت صنایع بسته بندی خواستند برنامه ای برای کاهش بهای تمام شده و کاهش ضایعات و بهبود بهره وری ارائه نمایند.

[gallery link="file" columns="3" ids="4573,4574,4575" size="300"] justify no-repeat;center top;; auto

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *