برگزاری اولین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم
خرداد ۲۳, ۱۳۹۶
مدیرعامل جدید شرکت پگاه خراسان معارفه شد
شهریور ۹, ۱۳۹۶

افتتاح بزرگترین کارخانه محصولات پودری غرب کشور در پگاه لرستان

با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و دکتر علی رومی مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی ، کشاورزی و داروئی صندوق بازنشستگی کشوری استاندار و مدیران اجرایی استان لرستان بزرگترین کارخانه محصولات پودری غرب کشور در شرکت شیر پاستوریزه پگاه لرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
کارخانه محصولات پودری پگاه لرستان با توانایی جذب ١٨٠ تن شير خام در دوشیفت كاري، شیرخام را تبدیل به انواع فرآورده های پودری ميكند. این کارخانه ضمن ایجاد ٣٠ نفر اشتغال مستقيم توانایی صادرات انواع محصولات پودری را به خارج از کشور را نیز دارا می باشد.

علی رومی در حاشیه این مراسم ضمن تاکید بر تدوین استراتژی های هلدینگ صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی مبتنی بر ایجاد اشتغال پایدار و همراهی با سیاست های دولت محترم، از افتتاح مجتمع کشت و صنعت و دامپروری الیگودرز با ظرفیت ٢٠٠٠ راس دامِ دوشا و در مجموع ٥٠٠٠ راس با توليد روزانه ٨٠ تن شیرخام به عنوان دومین پروژه عظیم این هلدینگ در استان لرستان خبر داد.
در پايان كارگروه اشتغال استان به رياست وزير و با حضور مديران استاني و استاندار و معاونين تشكيل و علی رومي گزارش جامعي از اقدامات انجام شده هلدينگ غذايي را در استان لرستان ارائه نمودند كه مورد تقدير و تشكر استاندار و وزير محترم قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *